Skocz do zawartości

Fotobudka na Twoim weselu

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_FanFotobudka_*

Gość_FanFotobudka_*
  • Guests

Napisano 17 December 2014 - 02:57 PM

"Fan Fotobudka" jest bardzo atrakcyjnym uzupełnieniem  zabawy  na waszym

weselu.

"Fan Fotobudka" to atrakcja na Waszym weselu która spowoduje że goście

długo nie zapomną jak świetnie się bawili .

Nasza "Fan Fotobudka"to zabawa dla każdego. Szybko integruje gości oraz

pokolenia. Z zabawy z Fan Fotobudką   chętnie korzystają zarówno dorośli,

jak i dzieci. Nasza oferta to brak nudy i smutnych gości.

"Fan Fotobudka" daje możliwość automatycznej publikacji zdjęć na

Waszym fan page lub dowolnie wskazanym adresie emailowym

Na zewnętrznym monitorze  wyświetlanie  są wszystkie zdjęcia zrobione

przez Waszych gości, które są wklejane w

specjalny album wraz z życzeniami i pamiątkowymi wpisami

Wasze zdjęcia są opisane datą ślubu i waszymi imionami  oraz są natychmiast

drukowane

Nasza "Fan Fotobudka" dojedzie na Wasze wesele w każdy zakątek polski i

"podkręci"  każdą imprezę.

Chcesz mieć najlepsze wesele na świecie? zadzwoń lub napisz. 602 391 469 fanfotobudka@o2.pl

#2 Golderka

Golderka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 February 2015 - 04:00 PM

Hmmm, moja siostra miała na weselu fotobudkę, ale tę: fotobudkawarszawa.pl/ i bardzo sobie chwaliła ;]

#3 Gość_FanFotobudka_*

Gość_FanFotobudka_*
  • Guests

Napisano 04 March 2015 - 07:55 AM

Fotobudki z www.fanfotobudka.com są obsługiwane przez super animatorów. Mają mnóstwo gadżetów do przebierania się . Fanfotobudka jest konkurencyjna i oferuje dużo gratisów

#4 Gość_wareda_*

Gość_wareda_*
  • Guests

Napisano 20 May 2015 - 09:55 AM

Świetnej jakości zdjęcia robi firma fotobudkawarszawa.com. Warto zamówić na każdą imprezę, bo naprawdę świetna zabawa dla gości. Plusem jest to, że firma działa w całej Polsce i zapewnia kulturalnego animatora, który rozkręci imprezę. Dostarczają też cały kosz zabawnych gadżetów do zdjęć – np. okulary, śmieszne peruki czy kapelusze.

#5 Gość_Monika_*

Gość_Monika_*
  • Guests

Napisano 25 August 2015 - 07:26 PM

W Sali Bankietowe Przyleśna była podczas wesela fotobudka SesjaParty. Moje dzieci miały zajęcie przez długi czas, amy w tym czasie mogliśmy się pobawić. Oczywiście również zrobiłam sobie zdjęcie z mężem i wkleiłam je do foto księgi. Wszyscy goście stworzyli wspólnie super prezent dla pary młodej. Szukałam w Internecie tej budki i znalazłam pod adresem www.sesjaparty.pl

Myślę, że na urodzinach mojego syna to będzie również świetna niespodzianka.

#6 Gość_Mateo_*

Gość_Mateo_*
  • Guests

Napisano 10 November 2015 - 03:05 PM

My z żoną zdecydowaliśmy się na fotobudkę

Mogę powiedzieć wprost (bez względu którą firmę kto wybiera), że warto zdecydować się na wynajem fotobudki. Po dziś dzień jak tylko idziemy do znajomych to jak bumerang wraca kwestia fotobudki na naszym weselu.

Mieliśmy obawy jak to się przyjmie... ale okazały się one zbędne - z fotobudką wszyscy bawili się wyśminicie.

#7 Gość_Kasia_*

Gość_Kasia_*
  • Guests

Napisano 18 March 2016 - 03:28 PM

Zapraszam do naszej fotobudki działamy w kilku miastach Polski(Warszawa,Poznań,Szczecin,Łódź) Sympatyczni animatorzy i dużo gadżetów.Zapraszam na stronę www.warszawa-fotobudka.pl

#8 Esmee

Esmee

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 April 2016 - 05:29 AM

Mnie pomysł z wynajęciem fotobudki na wesele bardzo się podoba i nawet przejrzałam ostatnio ofertę  . Korzystając z oferty MimoFoto mamy zapewnioną pomoc animatora przy robieniu zdjęć, a poza tym możemy nawet wybrać kolor fotobudki i spersonalizować zdjęcia. Na pewno będzie to świetna atrakcja na każdym weselu.

#9 Gość_anka_*

Gość_anka_*
  • Guests

Napisano 14 October 2016 - 11:14 AM

Ja miałam coś takiego jak fotobudka na swoim weselu i skorzystałam

i mogę szczerze polecić.

#10 sreg

sreg

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 17 October 2016 - 03:53 PM

Fotobudka to super sprawa, świetna zabawa dla wszystkich gości i dużo śmiechu gwarantowane :)

#11 Dorcia

Dorcia

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 November 2016 - 09:42 AM

Pomysł nawet fajny,ale moim zdaniem najlepszą pamiątką ślubną jest wstawienie w ładną ramę naszej ślubnej fotografii,a nie takich zdjęć z foto-budki. Dzisiaj dobry fotograf potrafi zrobić cudowne zdjęcie,a w ładnej oprawie potrafi być wspaniałym prezentem i niezwykłą pamiątka na całe nasze życie.Doskonały wybór

#12 Gość_Mariola_*

Gość_Mariola_*
  • Guests

Napisano 06 July 2017 - 11:26 AM

Fotobudka to super sprawa. Zdjęcia można wkleić do księgi pamiątkowej, a drugą kopie dać gościom w ramach podziękowań. Moim zdaniem jeśli oczywiście kogoś na to stać warto wziąć jej wynajem pod uwagę :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych