Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposób na wypadanie włosów?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 oksa89

oksa89

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 May 2015 - 10:55 AM

Co będzie skuteczne? jak szampon na wypadanie włosów możecie polecić?  a może warto działać też od wewnątrz?

#2 polinka

polinka

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 29 June 2015 - 03:59 PM

Najlepiej poradzić się doświadczonego dermatologa. Sposób leczenia zależy przede wszystkim od przyczyny kłopotów.

#3 bitter.sweet

bitter.sweet

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 October 2015 - 09:42 AM

ja polecam iść do apteki i kupić szampon (i odżywke) Seboradin. Ten produkt jak mało ktory mi naprawde pomogl. Oprocz tego oczywiscie mozna brac tez jakies suplementy jednak juz sie przekonalam ze takie za 9zl nie dają kompletnie nic:) 

#4 Pestka

Pestka

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 January 2016 - 08:33 AM

Na stan naszych włosów wpływa wiele czynników: stres, dieta, środowisko....

U mnie najlepsze rezultaty dało picie pokrzywy :) Pokrzywa ma wiele witamin, które regenerują włosy, które stają się grubsze i odżywione oraz pomaga na szybszy porost włosów :)

#5 Havana

Havana

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 February 2017 - 02:26 PM

A ja uważam,że żaden kosmetyk z apteki nie pomoże. Może tu tylko pomóc kosmetyk całkowicie naturalny,bez konserwantów i sztucznych barwników.

#6 monstun02

monstun02

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 February 2017 - 08:16 AM

Ja kupiłem sobie szampon no i pomaga.

#7 Alex

Alex

Member

• Members
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 05 March 2017 - 12:07 PM

Mnie pomagały ziołowe płukanki, takie z apteki. Jak miałam problem to do każdego mycia stosowałam i się wzmocniły.

#8 skorupa89

skorupa89

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 05 May 2017 - 05:20 PM

Z tego co wiem, to takie wypadanie włosów może być przyczyną jakiegoś osłabienia organizmu. Najlepiej zrobić badania, a jak wszystko będzie ok, to to możliwe że wystarczy tylko jakaś odżywka lub coś w tym rodzaju. W każdym razie takiego wypadania włosów, nie należy bagatelizować.

#9 Klaudusia86

Klaudusia86

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 31 July 2017 - 10:48 AM

Albo iść do dermatologa, który skieruje na dalsze badania, albo zmienić dietę. Uboga w różne witaminy może przyczyniać się do większego wypadania włosów. Poza tym sprawdź, czy kosmetyki, jakich używasz do włosów nie są przeterminowane - to tez może wpływać na wypadanie włosów. Od siebie mogę jeszcze polecić platformę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych