Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaka najlepsza wódka na wesele 2016?

wódka wesele wesele alkohol wesele

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomcio Paluch

Tomcio Paluch

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 January 2016 - 09:51 AM

Hej

Jak sądzicie, jakie wódki będą rządzić na weselach w 2016?

U mnie prawdopodobnie będzie smirnoff, zawsze mi smakowała, więc chyba nie będę zmieniał przyzwyczajeń. :P

najlepsza wódka na wesele 2016.JPG

#2 monikamaria

monikamaria

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 02 February 2016 - 06:29 PM

A słyszałeś Tomcio, że teraz są na topie np z grawerką wódki? widziałam w polaninie takie, ale na pewno też inni producenci mają takie grawerki, nasze wesele będzie dopiero za 2 lata więc jeszcze mam czas na wybór.

#3 Gość_Weselnik_*

Gość_Weselnik_*
  • Guests

Napisano 12 May 2016 - 01:20 PM

My na nasze wesele braliśmy wódkę Starosta bardzo dobra jakość a i goście na poprawinach nie narzekali na ból głowy :) do tego dobraliśmy również kilka win, doskonałą poradę otrzymaliśmy w sklepie M&P w Warszawie Radośćtel 502599603 (mają bardzo dobre ceny jesli chodzi o wesela), podobno dostarczają i wysyłają poza nasze województwo :)) wieeeeeeelkim plusem jest też to, że nadmiar alkoholu po weselu można zwrócić po cenie zakupu :)

#4 adrian

adrian

Member

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 17 May 2016 - 10:02 PM

świeżo jestem po swoim weselu i polecam Polanina, gościom spodobała się i byli zaskoczeni że coś innego niż zawsze.

#5 monikamaria

monikamaria

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 18 May 2016 - 02:25 PM

gdzie zamawialiście tę wódkę? NA stronie polanin? czy w sklepie?

#6 adrian

adrian

Member

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 19 May 2016 - 09:00 PM

gdzie zamawialiście tę wódkę? NA stronie polanin? czy w sklepie?

u nich na stronie ale wiem że też można np. na Targach ślubnych bo też bywają ze stoiskiem.

#7 gratul64s

gratul64s

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 21 May 2016 - 05:27 PM

Polanin dobra rzecz, naprawdę mogę polecać z ręką na sercu. 

Poza tym, idąc za typowo polską tradycją, rozglądałbym się za Soplicą, Wyborową, Krupnikiem. 

Można też się porwać na Finlandię ;)

#8 Gość_aga_*

Gość_aga_*
  • Guests

Napisano 31 May 2016 - 08:43 PM

nie słyszałam o tej wódce z polanina, gdzie można ją zobaczyć?

#9 monikamaria

monikamaria

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 June 2016 - 03:03 PM

poszukaj na stronie polanina wpisz w wyszukiwarkę, to przecież nic trudnego, a z grawerem - to niech osoby, które miały tę wódkę na weselu się wypowiedzą.

#10 kasai

kasai

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 January 2017 - 07:42 PM

Polska wódka najlepsza! Oczywiście jeśli ktoś lubi ją pić :)

#11 Gość_darek_*

Gość_darek_*
  • Guests

Napisano 31 January 2017 - 10:19 PM

Ostatnio dużo słyszałem o wódce z Polanina. Chyba dość popularna. Ale może zerknij też na targi ślubne, najbliższe będą 5-go lutego w Katowicach. Tam zawsze jest jakiś wystawca od wódki weselnej

#12 Majka2312

Majka2312

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 March 2017 - 12:53 PM

U mnie była weselna z Polanina i wszyscy byli zadowoleni. Zamawiałam przez internet i muszę pochwalić obsługę bo są bardzo pomocni, dobrze doradzą co do ilości, jeśli ktoś się waha i nie wie ile zamówić. Szybko działają, wszystkich informacji udzielają telefonicznie lub przez internet więc nawet nie trzeba się nigdzie ruszać;)

#13 Gość_monika_*

Gość_monika_*
  • Guests

Napisano 21 March 2017 - 10:46 AM

ile trzeba wcześniej kupić wódkę 1,5 miesiąca? My też myślimy nad polaninem, narazie kupiliśmy poniatowskiego i zobaczymy jaki smak, bo butelka z polanian super..

#14 tarka

tarka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 April 2017 - 10:36 AM

Ja się też zastanawiam nad jakąś mniej znaną. :)

#15 OliwiaK

OliwiaK

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 April 2017 - 03:22 PM

Mogę polecić wódkę z Polanina. Jest to coś innego niż zwyczajowy "sklepowy towar", butelka przepiękna, robi ogromne wrażenie. Ja zamawiałam akurat przez internet i nie było żadnych komplikacji, wszystko przebiegło sprawnie i szybko. Można też odwiedzić sklep z ich wyrobami w Głogówku i dowiedzieć się wszystkiego na miejscu.

#16 Wojtek89

Wojtek89

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 May 2017 - 10:08 AM

Zdecydowanie weselna z Polanina! Jak dla mnie to hit, bardzo oryginalne butelki, smak tez dobry. Byliśmy z narzeczoną właśnie w ich sklepie w Głogówku żeby zobaczyć wszystko na żywo i jesteśmy zachwyceni nimi. Od razu zamówiliśmy do siebie na wesele, a reszta szczegółów już była dogrywana mailowo i wszystko poszło bardzo sprawnie.

#17 anelek

anelek

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 01 June 2017 - 11:59 AM

u  nas na weselu była wódka Pan Tadeusz, a jakbyście wina poszukiwali polecam zamówić w Winezji- maja już takie gotowe zestawy idealnie dopasowane do ilosci gości https://winezja.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wódka wesele, wesele, alkohol wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych