Skocz do zawartości

Przymiarki

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Karolina_*

Gość_Karolina_*
  • Guests

Napisano 13 July 2017 - 01:05 PM

Kochane, chciałam się podzielić wrażeniami z pierwszej przymiarki i zapytać czy wszędzie tak to wygląda :) Do ślubu jeszcze niecały rok ale postanowiłam wybrać się na pierwsze przymiarki, na początku postawiłam na salon Madonna w Warszawie. Przeglądałam sobie wcześniej modele na stronie internetowej i byłam zachwycona. Zapisałam sobie parę modeli które najbardziej mnie interesują z myślą że uda mi się je przymierzyć.

Po dotarciu na miejsce Pani która się mną zajmowała, poinformowała mnie że na nową kolekcję już się nie wyrobię (pojawi się na przełomie listopada/grudnia) a ślub w maju. Pokazałam jej więc modele które mnie interesują - tego nie ma, tego nie ma, tego nie ma. Nie było ani jednej sukni którą chciałam przymierzyć. Każda z Pań może poświęcić godzinkę na przymiarkę, myślałam więc że zaoszczędzę sobie i jej czasu jeśli wskażę co mnie konkretnie interesuje. Niestety, otrzymałam informację że aktualnej kolekcji która teraz jest w salonie nie ma nigdzie na stronie internetowej, facebooku czy innych portalach, suknie nie są ubrane na manekinach także Pani z którą byłam umówiona sama mi przynosiła co uważała za słuszne (a raczej miałam wrażenie że chciała to po prostu "wypchnąć"). Noszę rozmiar 38, Kobietka wszystkie suknie przyniosła w rozmiarze 36 tak że w żadnej nie mogłam się dopiąć. Oczywiście rozumiem, że nie mają każdego rozmiaru ale łatwiej dopasować szpilkami rozmiar 38 czy 40 na kogoś drobniejszego niż na odwrót. Nie byłam w stanie ocenić jak będzie wyglądał dekolt na plecach ponieważ się rozchodził, a umówmy się, płacąc około pięciu tysięcy raczej wolałabym mieć pewność. Musiałam sobie to wyobrazić. 

Jedna suknia naprawdę mi się spodobała, ale Pani powiedziała mi że tej koronki już nie szyją. Mają jednak ten model w salonie w rozmiarze 40, mogą go odświeżyć i zwęzić i opuścić mi ok 900 zł. 

Kwestia welonu wyglądała podobnie. Powiedziałam że interesuje mnie jedynie długi welon, po czym Pani przyniosła mi kawałek krótkiej, poszarpanej i obciętej nożyczkami firanki (coś na wzór tańszego tiulu i Ikei, nie ujmując Ikei). I usłyszałam - " Ten welon ma ogólnie 2,5 metra, proszę to sobie wyobrazić ". Innych podobno nie było. 

Ja naprawdę nie jestem osobą wymagającą. Rozumiem że te suknie są przymierzane dlatego mogą nie być w idealnym stanie, rozumiem że nie ma każdego rozmiaru..... ale czułam się tam jak w jakimś Outlecie. Nie ukrywam że troszkę się rozczarowałam, salon w samym centrum Warszawy, raczej polecany, wysokie ceny a na miejscu totalna klapa  :o .

Być może po prostu trafiłam na złą Panią, zły humor, zły dzień, sama nie wiem. Czy w innych salonach wygląda do podobnie? Jakie są wasze odczucia? 

#2 Gość_ada_*

Gość_ada_*
  • Guests

Napisano 15 August 2017 - 08:12 PM

Jeżeli chodzi o wszelkie przygotowania weselne to polecam ten sklep ślubny w którym znajdziecie, m.in. podziękowania dla gości weselnych https://www.dodatkiw...sci-cat-55.html.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych