Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie po inwestycje na ciężkie czasy?

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kasia87

Kasia87

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 August 2017 - 09:28 PM

hej!

zastanawiamy się z przyszłym mężem gdzie odkładać pieniądze "na ciężkie czasy" i chodzi bardziej o bezpieczne środki na wypadek, gdyby w przyszłości były jakieś nieprzewidziane zawirowania itp. Mocno myślimy nad tym, żeby to były na przykład metale szlachetne czyli złoto, srebro, platyna czy co tam jeszcze trzyma tak mocno wartość - wydaje się, że najlepiej jak to będzie złoto. I teraz pytanie do tych co mają w tym doświadczenie: 1) gdzie kupujecie swoje złoto i 2) gdzie takie złoto przechowywać? 

Kupić to jeszcze jest w miarę łatwo jak rozumiem, bo o ile dobrze sprawdziłam, to idę po prostu do mennicy i kupuję - sprawdziłam i mają to na swojej stronie: http://inwestycje.mennica.com.pl/. Gorzej przyznam szczerze z tym drugim tematem - z jednej strony najbardziej rozsądnym miejscem jest po prostu własny dom, ale z drugiej strony jak ktoś się włamie, to przecież nic z tego mi nie pozostanie. Nie mam żadnej skrytki itp. Boję się zarazem, że oddanie go w jakieś miejsce to utrata i kontroli i duże, niepotrzebne koszty, które zjedzą mi ten "inwestycyjnych" charakter. Ktoś ma jakieś dobre rozwiązanie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych