Skocz do zawartości

Podziękowanie dla rodziców

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_baska w_*

Gość_baska w_*
  • Guests

Napisano 12 March 2014 - 08:58 AM

Przygotowujecie jakiś wierszyk czy może sami coś wymyślacie a może jednak darujecie sobie podziękowanie dla rodziców?

#2 Gość_EwelaGG_*

Gość_EwelaGG_*
  • Guests

Napisano 18 March 2014 - 06:30 PM

My zamówiliśmy specjalne butelki wódki Weselnej W Polaninie z grawerem (wierszyk data ślubu) i do tego wykupilismy rodzicom noclegi w SPA na weekend

#3 joannafirut

joannafirut

Newbie

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 December 2015 - 01:42 PM

jesli zdecydujemy się na kosze to prawdopodobnie zamówimy też alkohol z polanina i wygrawerujemy nasze imiona i datę slubu, może do tego storczyki i jakieś czekoladki.

#4 adrian

adrian

Member

• Members
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 20 January 2016 - 10:33 PM

ooo spa, widzę na grubości. My jeszcze nie zdecydowaliśmy co dokładnie damy rodzicom.

#5 monikamaria

monikamaria

Member

• Members
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 15 June 2016 - 03:07 PM

My zamówiliśmy specjalne butelki wódki Weselnej W Polaninie z grawerem (wierszyk data ślubu) i do tego wykupilismy rodzicom noclegi w SPA na weekend

ile czekaliście na realizację zamówienia?

#6 Gość_adrian_*

Gość_adrian_*
  • Guests

Napisano 15 June 2016 - 07:52 PM

my nie czekaliśmy długo, ledwo się nie obejrzeliśmy a już mieliśmy butelki. Myślę że jest o uzależnione od ilości. Z resztą zapytaj przy zamówieniu.

#7 krolikowski

krolikowski

Member

• Members
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 31 August 2016 - 11:13 AM

My w prezencie mielismy kosze ze słodyczami, do tego zestawy win i to tak fajnie zapakowane :) wydaje mi się ze byli zadowoleni rodzice 

#8 sreg

sreg

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 20 October 2016 - 12:35 PM

Ciekawym pomysłem jest nagranie filmiku z podziękowaniami dla rodziców. Super pamiątka :)

http://www.idmultime...e-dla-rodzicow/

#9 Gość_Adrianna_*

Gość_Adrianna_*
  • Guests

Napisano 29 October 2016 - 07:45 PM

Myślę,że super było by dać coś rodzicom w ramach podziękowań! można znaleźć tu coś super, polecam!

#10 jma

jma

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 34 postów

Napisano 31 October 2016 - 01:35 PM

Opcji podziękowań moze być sporo. Sam jednak jestem zdania,że warto jest postawić na tradycyjne prezenty, które do czegoś sie przydadzą....Dobra opcją jest podarowanie może ni kwiatów, które zwiędną ale eleganckiej bomboniery.

Świetnie prezentują się na przykład wedlowskie praliny Lalibelle:

BmdWUUkIMAAs1gF.jpg

#11 kaj

kaj

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 37 postów

Napisano 15 November 2016 - 08:42 AM

A może warto byłoby coś zaprojektować od siebie? Na tej stronie jest opcja zaprojektowania kubeczka z napisem

Kubeczek taki kosztuje niewiele, a rodzice będą mieli pamiątkę z tego dnia na dłużej. Poza tym o wiele bardziej docenia się coś co wymagało od danej osoby odrobiny wysiłku. Niż jedynie z czegoś co mozna kupić.

Pozdrawiam

#12 Tonia88

Tonia88

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 December 2016 - 08:23 PM

Niezwykle pięknym prezentem będą kwiaty To niezwykła i piękna forma podziękowania. Rodzice na pewno docenią ten gest, a my będziemy mieli okazję podziękować im za te wszystkie lata. 

#13 Toleczka

Toleczka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 January 2017 - 01:17 PM

Podziękowania dla rodziców są bardzo ważne według mnie i my postawiliśmy na coś oryginalnego, mianowicie daliśmy filmiki z naszego dzieciństwa do zmontowania i chcemy to wyświetlić na weselu przed tańcem z rodzicami Film nie będzie długi więc nie zanudzi gości a uważam,że będzie to bardzo wzruszające. Całe szczęście i moi i Miśka rodzice lubili nas filmować i mieli też czym. Teraz jest super pamiątka.

#14 Gość_Anna_*

Gość_Anna_*
  • Guests

Napisano 03 April 2017 - 04:42 PM

My na co dzień zajmujemy się przygotowaniem prezentów dla rodziców, świadków i gości weselnych. Postawiliśmy na delikatesy bo taki prezent zawsze się "zje". 

Proponujemy naszym Młodym Parom grawerowanie wieczka od drewnianego pudełka, wówczas ostaje się także "praktyczna" pamiątka :)

OlivesWine-e1490785952408-1170x1170.jpg

#15 mm-concept

mm-concept

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 July 2017 - 07:11 AM

Bardzo fajny pomysł z tym koszem dla rodziców, natomiast ja dorzuciłabym jeszcze zdjęcia oraz ramki na nie, fofoksiążkę. zawsze bezie to wspaniała pamiątka na wiele lat :)

#16 Gość_ada_*

Gość_ada_*
  • Guests

Napisano 14 July 2017 - 09:52 PM

Czy na Pannę Młodą z brzuszkiem ciągle krzywo patrzą http://www.planowani...-mloda-w-ciazy? Muszę przyznać, że strasznie mnie to stresuje.

#17 Gość_gość_*

Gość_gość_*
  • Guests

Napisano 14 July 2017 - 09:55 PM

Podziękowania dla rodziców i gości są ostatnio bardzo modne. Polecam tę stronkę https://www.dodatkiw...sci-cat-55.html.

#18 Gość_Adriannas_*

Gość_Adriannas_*
  • Guests

Napisano 19 July 2017 - 10:42 PM

Według mnie najlepiej wymyślić coś swojego, tak aby nasi rodzice się wzruszyli i zapamiętali to na długie lata. Tu znajdziecie fajne porady http://www.planowani...o_wiedziec.html. Pozdrawiam.

#19 Kasia87

Kasia87

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 July 2017 - 07:24 AM

my po prostu im dziękujemy - wydaje mi się to takim zwykłym i tradycyjnym podziękowaniem, ale przy tym bez nadęcia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych