Skocz do zawartości

Piwo w puszce

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_lambada_*

Gość_lambada_*
  • Guests

Napisano 13 March 2014 - 07:52 AM

Mam lekki dylemat, bo mój tato pije tylko piwo w puszcze, nie lubi ani wódki ani wina. Trochę mnie to rozczarowuje, bo jak to będzie wyglądać, elegancka impreza, a tato albo jacyś inni goście z puszkami piwa. Czy widzieliście gdzies na weselu piwo w puszce?

#2 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Guests

Napisano 19 March 2014 - 07:09 PM

W takiej sytuacji zamówiłabym jakieś piwo z kija  ;) (zadbałabym tylko by było prawdziwe, nierozcieńczone)

#3 Gość_Marek_*

Gość_Marek_*
  • Guests

Napisano 30 September 2014 - 11:51 AM

Piwa w puszce nie widziałem, ale mój wujek pił z takiego ozdobnego kufla porcelanowego.

#4 Golderka

Golderka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 February 2015 - 04:01 PM

Możesz załatwić, żeby po prostu miał to piwo gdzieś z tyłu i przynosił sobie w kuflu. Tylko pamiętaj o tym, że jeśli twój tato pije jakieś tyskwacze albo inne żywce, to to nie jest piwo, tylko zajer z wodą. Śmierdzi niemiłosiernie. Innym gościom może to przeszkadzać.

#5 Klaudusia86

Klaudusia86

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 27 June 2017 - 06:24 AM

Nie, nie widziałam. Musi to wyglądać trochę słabo. Może po prostu niech przeleje to piwo do szklanki i po kłopocie? :) Przecież do kubka nikt nie będzie mu zaglądał.

#6 kukaczka

kukaczka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 July 2017 - 06:41 AM

I serio jest mu ta puszka tak mocno do życia i szczęścia potrzebna? Nic nie szkodzi, aby na wesele oprócz wódki i wina serwować również dobrej jakości piwo. Tyle, ze nie w puszce, tata jakoś jej brak chyba zniesie...?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych