Skocz do zawartości

Wybielanie zębów przed ślubem

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_krewetka_*

Gość_krewetka_*
  • Guests

Napisano 26 March 2014 - 10:05 AM

Nigdy nie miałam okazji i większej potrzeby tego robić, ale w tej sytuacji jestem skłonna zmienić zdanie. Dam o siebie fryzjer, kosmetyczka, fitness, to czemu nie zadbać w tej dzień dodatkowo o ząbki. Czy możecie napisać coś więcej czy warto pisać się na wybielanie zębów? Zaraz nasuwa się drugie pytanie czy iść do dentysty czy może użyć jakiegoś żelu w domu?

#2 polinka

polinka

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 29 June 2015 - 04:07 PM

W domu fajnie działają paski wybielające, ale mogą powodować nadwrażliwość. Z kolei wybielanie u dentysty kosztuje kilkaset złotych, w dobrych gabinetach około tysiąca.

#3 Welonowa

Welonowa

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 December 2016 - 02:47 PM

Ja doszłam do wniosku,że będę systematycznie aż do ślubu (po też oczywiście) chodzić na piaskowanie zębów do dentysty i na wybielanie ultradźwiękami. Podobno jest bardzo skuteczne. Co do domowych sposobów zakupionych w aptece czy drogerii to jakoś nie mam do nich zaufania. Moje koleżanki zawsze bolało szkliwo a ja miałam wrażenie,że te preparaty całkiem na mnie nie działają a zęby powoli stają się wrażliwe i jakby nawet bardziej po pewnym czasie żółkły 

#4 Alex

Alex

Member

• Members
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 05 March 2017 - 11:55 AM

Na co dzień używam past wybielających, ale jeżeli chodzi o wybielanie w domu samodzielnie to nie odważyłabym się, bo bałabym się o szkliwo. Wolę raz na jakiś czas podejść do Orthovision, gdzie mam swojego stałego stomatologa i odświeżyć uśmiech na miejscu. Przed ślubem pewnie też tak zrobię. :)

#5 skorupa89

skorupa89

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 April 2017 - 10:15 AM

Białe zęby to podstawa.Dziwnie wygląda biała suknia i szare czy zólte zęby.Byłam na takim slubie,co panan młoda miała katastrofalne zęby.

#6 Gość_Ula_*

Gość_Ula_*
  • Guests

Napisano 05 May 2017 - 04:58 PM

no ja bym sobie właśnie chciała przed ślubem wybielić zęby,ale jest tyle sposób,nie wiem na co się zdecydować

#7 uleczka91

uleczka91

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 11 May 2017 - 05:42 PM

no ja tez właśnie czrgoś szukam

#8 skorupa89

skorupa89

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 21 May 2017 - 10:09 AM

Jak kogoś nie stać na wybielanie zębów w gabinecie.To mogę polecić coś co sama używam.Wybielam żelem który nakłada się na szczęki.Efekt na 4msc.A koszt pudełka ze strzykawkami to 150zł.Chodzi o wybielacz dr martin schwarz home comfort.

#9 uleczka91

uleczka91

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 29 May 2017 - 06:13 PM

A szybko widacc efekty??Bo chya sie skusze

#10 skorupa89

skorupa89

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 June 2017 - 03:46 PM

Po drugim użyciu powinnaś już zauważyć inny odcień zębów.JEdna partia starcza na 4 użycia co 3 dni.Prawdziwy efekt wiadć tydzień po kuracji.Pamiętaj o białej diecie.

#11 uleczka91

uleczka91

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 June 2017 - 01:59 PM

wlasnie czytam co to ta białą dieta,oj bedzie cieżko :D a wybielacz ju z zmaówiony,zobaczymy zco tego wyjdzie

#12 skorupa89

skorupa89

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 June 2017 - 09:12 AM

Daj znać ja efekyy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych