Skocz do zawartości

Ceny bukietów ślubnych

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_asia_*

Gość_asia_*
  • Guests

Napisano 31 March 2014 - 01:24 PM

Ile planujecie wydać na ślubną wiązankę? Dobrze jest mieć rozeznanie, bo za ten sam bukiet w jednej kwiaciarni zapłacimy 100 zł, a w drugiej 200 zł, a to spora różnica.

#2 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Guests

Napisano 14 April 2014 - 06:22 PM

Za 70 można ładna wiązankę mieć i za 350zł. Najważniejsza nie jest cena tylko to jak w kwiaciarni Pani robi, jaki ma gust. Jesli podoba Ci sie styl jakieś Pani kwiaciarki to u niej właśnie powinnas zamówić i to jest najważniejszy wyznacznik. Ceny są różne może być drogo ale też i brzydko jednoczesnie. Sama panna młoda musi powiedzieć też w kwiaciarni jakie ma oczekiwania, co jej bedzie pasowało do makijazu, paznokci i sukienki. Trzeba też mieć sprecyzowane oczekiwania i plan na to jak to wszytko ma razem na Panie Mojej wyglądać!

#3 Gość_Michalina_*

Gość_Michalina_*
  • Guests

Napisano 28 April 2014 - 05:34 PM

Moja przyjaciółka miała bukiet z czerwonych róż, taki nie duży. Do tego miała kilka czerwonych akcentów jak czerwone paznokcie, czerwone usta i w pasie czerwona wstążka w talii. Wyglądało to oryginalnie, jednocześnie prosto i w sumie śmiało. Bardzo mi się to wszystko podobało, było proste i pomysłowe. I na zdjęciach prezentuje się to do dziś bardzo bardzo fajnie. Pan młody miał oczywiście w klapie czerwoną różę. A i jeszcze buty szpilki których nie było tak normalnie widać też miała czerwone, ale to tylko uważni mogli dostrzec :) Na prawdę czadowy pomysł, znaczy stylizacja ;) . 

#4 polinka

polinka

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 29 June 2015 - 04:16 PM

Warto wybrać interesujący nas wzór i popytać w kilku kwiaciarniach. Różnica w cenie może być znacząca.

#5 luizah

luizah

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 September 2015 - 11:11 AM

Mnie się bardzo podobają kolorowe akcenty w ślubnej stylizacji, zwłaszcza kolorowe buty dopasowane do bukiety. Coś pięknego! Co do cen bukietów to warto pytać w małych kwiaciarniach na uboczu.

#6 Powsten84

Powsten84

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 March 2017 - 08:34 AM

Może ktoś polecić jakąś dobrą firmę na podkarpaciu ?

#7 mm-concept

mm-concept

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 July 2017 - 07:15 AM

Moim zdaniem warto poszukać fajnych i ciekawych bukietów w kwiaciarniach internetowych gdzie znajdziecie szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny, poza tym dzięki temu można zaoszczędzić również czas.

#8 Klaudusia86

Klaudusia86

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 28 July 2017 - 09:38 AM

Jeśli chcesz porównać konkretne oferty, to ja od siebie mogę polecić Ci ten serwis. Z pewnością znajdziesz tam coś interesującego. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych