Skocz do zawartości

Dobry fotograf ślubny

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Basia_*

Gość_Basia_*
  • Guests

Napisano 08 April 2014 - 03:26 PM

Polecicie jakiegoś sprawdzonego fotografa na ślub i wesele z Warszawy i okolic?

#2 Gość_Irmina_*

Gość_Irmina_*
  • Guests

Napisano 30 April 2014 - 06:31 PM

Basiu – owszem, polecę. Duet z dwudziestadruga.pl jest niezwykle ciekawy, jeżeli interesuje Cię coś więcej, niż zwykła, nudna fotografia ślubna. Działają w tandemie na dwie lustrzanki, więc są w stanie uchwycić najlepsze momenty ze ślubu i wesela :) Mają baaardzo fajny styl – trudno mi to dokładnie opisać, bo nie znam się na technicznych sprawach związanych z fotografią. Zdjęcia są jednak cudne – wszyscy znajomi się zachwycają, gdy im je pokazuje. O plenerowych już nawet nie wspomnę :) Co prawda para jest ze śląskiego, ale dojeżdżają wszędzie.

#3 jakub

jakub

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 May 2014 - 10:07 AM

Z czystym sumieniem polecam wszystkim czytelnikom forum fotografa Korikphotography korikphotography.pl/

Krysia (założycielka Korikphotography) jest młodym i ambitnym fotografem, śledzę jej poczynania od 1,5 roku i uważam, że z każdą kolejną sesją małymi krokami zbliża się czołówki europejskich fotografów.

Zresztą sami oceńcie. Osobiście zdjęcia oglądam z zaciekawieniem, wczuwając się w każde z nich, a nie tak jak w innych przypadkach spędzając 1 sek. nad każdym zdjęciem. 

Krysia z Korikphotography pracuje na sprzęcie światowej klasy, co szybko można zauważyć przeglądając jej zdjęcia.

• xueanuysh, pqxamzeki i xcnxvvlzy lubią to

#4 Bladeloki

Bladeloki

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 July 2014 - 03:26 PM

Ja z kolei polecam bajkową panią fotografa z firmy Fairytale Wykonuje ona fotografię ślubną m.in. w  Krakowie, Warszawie, Rzeszowie czy Tarnowie. Z pewnością bedzie zadowoleni z efektów jej pracy :)

#5 Gość_planujemy razem_*

Gość_planujemy razem_*
  • Guests

Napisano 24 September 2014 - 05:46 PM

a ja wszystkich poszukujących idealnego fotografa zapraszam do nowej grupy na facebooku, której celem jest pomoc w znalezieniu odpowiedniej firmy fotograficznej na ślub i wesele - https://www.facebook...FotografNaSlub/

#6 Gość_Robert_*

Gość_Robert_*
  • Guests

Napisano 18 November 2014 - 02:47 PM

facebook/ Monidło fotografia ślubna

#7 AngElla88

AngElla88

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 January 2015 - 08:41 AM

Osobiście z mężem zdecydowaliśmy się na usługi Pani Ewy Bednarz - ewabednarz.pl . Współpraca na najwyższym poziomie, również jakość wykonanych zdjęć. Z ręką na sercu mogę polecić tego fotografa.

#8 Gość_Kamila33_*

Gość_Kamila33_*
  • Guests

Napisano 05 February 2015 - 12:15 PM

Polecam sprawdzić ofertę Pana Łukasza z lukaszostrowski.com/ Wykonywał kiedyś dla mojej siostry w Warszawie fotografie na całym weselu.

#9 Gość_marek.L_*

Gość_marek.L_*
  • Guests

Napisano 06 February 2015 - 11:12 AM

Fajne zdjęcia i jasne cenowo warunki ma pan Michał ze strony www.fotografia-slubna-warszawa.eu. Robił zdjęcia u nas na ślubie i weselu, a ostatnio kolega go też zamawiał i też z tego co mówił wszystko było okej.

#10 Gość_Anka_K_*

Gość_Anka_K_*
  • Guests

Napisano 07 March 2015 - 06:43 PM

Polecę Fajnyslub.pl  - fotoreportaż klasa! Dziennikarze z zawodu, więc nie boją się żadnych emocji i wszędzie są. Bombowe foty nam zrobili. I sesja genialna

#11 Gość_Milo_*

Gość_Milo_*
  • Guests

Napisano 07 March 2015 - 10:29 PM

Ja polecam ekipę studio bez granic

Byłem na przyjęciu gdzie przekonali mnie prezentacją na weselu filmu SAME DAY EDIT
Pierwszy raz widziałem coś takiego.Fantastyczne wrażenia
studiobezgranic.com/
Mają też coś takiego ale to chyba nie na śluby i wesela
sbgproduction.com/
Pozdro 

#12 Gość_Magda_*

Gość_Magda_*
  • Guests

Napisano 10 March 2015 - 12:57 PM

Polecam z całego serca ekipę art-pax.com.pl/. Chłopaki mają niesamowity talent przy czym nie zdzierają pieniędzy!

#13 Gość_Robert_*

Gość_Robert_*
  • Guests

Napisano 11 March 2015 - 07:28 PM

Nie będę pisał, że polecam Ci tego i tego bo wszyscy wiemy, że to ściema :) . Sama musisz ocenić poziom zdjęć na stronie fotografa. Proponuję zerknąć do mojego portfolio. Zajmuję się fotografią ślubną i pracuję na terenie województwa mazowieckiego. Moje zdjęcia ślubne zobaczysz klikając tu - fotograf ślubny 

#14 Gość_Karolina_*

Gość_Karolina_*
  • Guests

Napisano 30 May 2015 - 01:57 PM

mfotografia.pl/

Polecamy z mężem.

Oglądałam ich portfolio i bardzo mi się podoba. Jeżeli to ty jesteś tą Kasią, która miała "ślub w kolorze miłości" to gratuluję, ślub i wesele wyglądało super. Też chce mieć ślub z czerwonym kolorem jako główny motyw. Fajna sprawa jest też z tym poradnikiem na ich stronie. Może i ja się zdecyduję na tego fotografa...  

#15 Gość_Kasia_*

Gość_Kasia_*
  • Guests

Napisano 30 May 2015 - 02:02 PM

Oglądałam ich portfolio i bardzo mi się podoba. Jeżeli to ty jesteś tą Kasią, która miała "ślub w kolorze miłości" to gratuluję, ślub i wesele wyglądało super. Też chce mieć ślub z czerwonym kolorem jako główny motyw. Fajna sprawa jest też z tym poradnikiem na ich stronie. Może i ja się zdecyduję na tego fotografa...  

Tak, to zdjęcia z Naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostaliśmy 2 ręcznie zdobione albumy z czerwoną wstążeczką, pięknie to wygląda. 

#16 Pestka

Pestka

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 07 January 2016 - 11:33 AM

Postanowiliśmy wziąć ślub w Łodzi więc wzięliśmy stamtąd fotografa ale wiem, że Pani Iza jeździ również po całej Polsce. Jeśli chcecie mieć wyjątkowe zdjęcia to proponuję zadzwonić do niej i umówić się na spotkanie. My polubiliśmy ją od pierwszego wejrzenia ;) Bardzo sympatyczna i otwarta osoba. A przede wszystkim bardzo pomysłowa i mająca świeże spojrzenie. Nie było problemu gdy zaproponowaliśmy zdjęcia z samego rana aby uchwycić pierwsze promienie słońca. Zdjęcia dzięki temu wyszły magicznie :)

#17 Gość_Karolina_*

Gość_Karolina_*
  • Guests

Napisano 07 February 2016 - 03:06 PM

My zdecydowaliśmy się na dwóch fotografów na nasz ślub i wesele. Robią ciekawe zdjęcia, a pracując we dwójkę na pewno niczego nie przeoczą. Co 4 oczy to nie 2 :) Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj ich portoflio: www.cykady.com

#18 Ozi

Ozi

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 April 2016 - 07:41 PM

Witam. Zapraszam do nas na stronę do zapoznania się z ofertą i portfolio. Jesteśmy ze śląska ale jeździmy robić zdjęcia ślubne po całym świecie. Zapraszamy.

#19 OlaS

OlaS

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 April 2016 - 09:56 AM

Najważniejszy jest dobry fotograf! Dlatego gorąco polecam kurekfoto. Czy jest sens wynajmować na wesele dwóch fotografów? Zastanawiamy się nad tym, ale wiemy, że na zdjęcia będzie robił nam pan z kurekfoto. Zarezerwowałam termin u niego tuż po ustaleniu daty,  bo uwielbiam jego styl i ten niepowtarzalny klimat sesji plenerowych, które robi. Miałam okazję poznać go osobiście na ślubie kuzynki i przekonałam się, że jest też bardzo fajnym i otwartym człowiekiem. 

#20 Gość_Urszula_*

Gość_Urszula_*
  • Guests

Napisano 15 September 2016 - 07:17 AM

Fajną i niedrogą propozycję ma firma Video Foto Robert ale w pakiecie z kamerzystą. Oddzielnie to cena już na poziomie większości operatorów kamer i aparatów. W 2015 byłam świadkową na weselu na którym ten Pan robił film i zdjęcia. Miło wspominamy z siostrą współpracę z tą ekipą. 

Pozdrawiam Ula z Piaseczna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych