Skocz do zawartości

Solarium

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_enka_*

Gość_enka_*
  • Guests

Napisano 10 April 2014 - 04:34 PM

A co powiecie na solarium? Warto sobie lekko przybrązowić skórę, czy lepiej nie ryzykować, bo gdyby coś poszło nie tak to będziemy spieczeni jak rak.

Raz moja ciocia poszła na solarium przed ślubem kuzynki i niestety za bardzo ją przysmażyli :)

#2 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Guests

Napisano 29 April 2014 - 07:26 PM

W mojej rodzinie też był taki przypadek, dokładnie to też ciocia, poszła na cos takiego jak opalanie natryskowe. Strasznie ją to przybrązowiło, z tą karnacją była starsza o 10 lat. Więc trzeba uważać z tymi zabiegami kosmetyczkami, solariami itp. bo można poważnie swojej urodzie zaszkodzić i to w strategicznym okresie. Może lepiej się umalowac i w ten sposób nabrać koloru, będzie to wygladało bardziej naturalnie. Jeśli wczesniej nie korzystało się z solarium, może lepiej nie eksperymentować, chyba że ktos sie opala w ten sposób i zna zachowania swojej skóry.

#3 alaa

alaa

Member

• Members
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 June 2015 - 09:49 PM

Są specjalne makijaże, które dają wrażenie opalonej cery bez brzydkiego efektu maski. Solarium przede wszystkim powoduje przedsczesne starzenie się skóry, więc odradzam.

#4 sreg

sreg

Member

• Members
  • PipPip
  • 28 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 25 June 2015 - 01:44 PM

Też odradzam, makijaż potrafi zdziałać cuda

#5 polinka

polinka

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 29 June 2015 - 04:02 PM

Jeśli skorzystam z solarium kilka razy i to z rozwagą, to tylko lekko dodamy sobie koloru. Ważne jest tylko, żeby nie przesadzić!

#6 skorupa89

skorupa89

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 05 May 2017 - 05:25 PM

Jak już zdecydujecie się na solarium przed ślubem to pamiętajcie o wybieleniu zębów.Taki kontrast daję piorunujacy efekt.

#7 uleczka91

uleczka91

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 11 May 2017 - 05:33 PM

Ja mam wesele pod koniec sierpnia,wiec stawiam na naturalną opaleniznę.Ale zęby sobię wybiele.Co polecasz??

#8 skorupa89

skorupa89

Member

• Members
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 21 May 2017 - 10:25 AM

żel dr martin schwarz home

#9 mario_netka

mario_netka

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 May 2017 - 08:36 PM

Ja od siebie mogę powiedzieć, że fajny efekt daje pianka samoopalająca St. Moriz. Ja mam jeszcze rękawice do nakładania, dużo przyśpiesza cały proces nakładania.

#10 Gość_agaa_*

Gość_agaa_*
  • Guests

Napisano 09 June 2017 - 01:05 PM

Polecam poczytać bloga weselnego https://weselnapolska.pl/blog/ możecie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat urody :)

#11 uleczka91

uleczka91

Member

• Members
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 18 June 2017 - 02:00 PM

żel dr martin schwarz home

już zamówione :D

#12 Klaudusia86

Klaudusia86

Member